שירות לקוחות

מתנות לגבר


 

9 מוצרים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

לא מקפחים את הגברים!

ניסיתם פעם לקנות מתנות לגבר? נראה שהמשימה קשה במיוחד. בעוד לנשים יש ים של מוצרים שאפשר להפתיע וכל דבר יתקבל בברכה, לגבר זה נראה יותר מסובך.

הכל נכון, עד שמגיעים אל פיצ'פקעס ברשת ומגלים שאפשר גם אפשר.

מתנות לגבר

ישנם הרבה הזדמנויות בהם אנחנו מחפשים לקנות מתנות לגבר, ובכל פעם שוברים את הראש מחדש. זה קורה מדי שנה ביום הולדת של בן הזוג, עם חברים לעבודה, ידידים, בני משפחה וכל מעגל הגברים הסובב אותנו.

אז בהתחלה הולכים על הדברים הנדושים, כמו ארנק, מכשיר אלקטרוני כמו MP3 משוכלל, עט עם הקדשה, וכדומה. הדברים הללו מתקבלים בשמחה, אבל בסופו של דבר הרשימה הזו קצרה מדי, ושוב מגיע היום שצריך מתנה...

מתנות מיוחדות לגבר

לא כל כך קל למצוא מתנות מיוחדות לחגים ובמיוחד מתנה לגבר שתהיה מתנה מקורית. מתנה אמורה להיות דבר מפתיע, אחרת היא לא שווה. אז מה עושים?

אם אתם עדיין מתלבטים, סימן שעדיין לא ביקרתם באתר פיצ'פקעס ברשת, פשוט אחרי שנכנסים לשם כל הדילמות ייעלמו. האתר מציע מגוון של מתנות מיוחדות לגברים והיצע שאין בשום מקום אחר.

פיצ'פקעס ברשת מצטיינים במציאת פתרונות ופטנטים בתחומים רבים. מוצרים שהופכים את החיים שלנו לנוחים יותר ואת ההרגשה הפשוטה של "איך הסתדרנו עד עכשיו בלי זה?"

ניתן בקלות למצוא מוצרי ספורט ייחודיים, משענות לגב, רפידות נוחות לרגליים, מוצרי אלקטרוניקה או חשמל שלא מוצאים בכל חנות שגרתית. כמו כן, ישנם עוד עשרות הצעות שאסור לפספס!

כאשר בוחרים מתנות לגבר, הדבר הכי חשוב הוא לחשוב מה טוב עבורו. אף פעם אל תקנו מתנה אותה אהבתם רק בגלל שזה מצא חן בעינכם. תמיד יש לקחת בחשבון מה טעמו של מקבל המתנה? האם הוא באמת יאהב את זה? האם המתנה תהיה שימושית לו? מתנה טובה היא מתנה שקולעת ללבו של המקבל. המתנה נותנת לו הרגשה שבאמת חשבו עליו, שרצו לעשות לו טוב יותר ושיהיה לו נחמד. עם מעט רצון טוב והשקעה של זמן, מגיעים למוצר הנחשק.

אל תהססו, כל כך הרבה אנשים כבר מצאו בדיוק את מה שהם חיפשו, כי אתנו קל להעלות חיוך משועשע ומוערך כל פניו של מקבל המתנה, גם אם הוא "גבר גבר".

תם העידן של "ארנק מעור" כמתנה לגבר! 

קדימה, חפשו בדיוק את מה שאתם צריכים ואת מה שלא ידעתם שאתם צריכים – פיצ'פקעס!