שירות לקוחות

משלוחים

משלוחים:

אין סיבה לצאת מהבית משלוחים מהירים עד הבית במחיר מסובסד ובמשלוח חינם בהתאם לסכום ההזמנה כל הפרטים פה באתר:

משלוח חינם - בקניה מעל 199 ש"ח אתם זכאים למשלוח חינם 

משלוחים בתשלום, מתחת להזמנה של 199 ש"ח יש תוספת תשלום למשלוח, עלות המשלוח מסובסדת על ידינו ככול הניתן.

שליח עד הבית - משלוח עם שליח עד הבית לכל מקום בארץ ממטולה ועד אילת, בתוספת 28 ש"ח, אספקה בין יום ל-ארבעה ימי עסקים. באזור המרכז בערים מרכזיות, עד ראשון לציון בדרום ועד רעננה בצפון, משלוחים עם שליח יסופקו באותו יום זה ההזמנה, או לכל המאוחר יום עסקים

דואר ישראל - מומלץ בישובים רחוקים ומבודדים, בתוספת 19 ש"ח, אספקה בין שלושה לשבעה ימי עסקים, המשלוח יגיע לסניף דואר מרכזי או חדרי דואר בקיבוצים ומושבים.

שירות משלוחים E-POST - שירות משלוחים לנקודות חלוקה בבתי עסק הקרובים לכתובת המשלוח או לקורים אוטומטיים. בתוספת 14 ש"ח, אספקה בין חמישה ל עשרה ימי עסקים, לבחירת נקודת החלוקה אליה תרצו להגיע לאסוף את החבילה, בדף הקופה, אחרי שתבחרו את שיטת המשלוח E-post תפתח לכם מפה בה תוכלי לרשום כל כתובת, למשל כתובת מקום העבודה, והמפה תציג את כל הנקודות הקרובות. ניתן להגדיל או להקטין את המפה לראות עוד נקודות חלוקה. בחירת הנקודה תרשם בהזמנה. הודעת SMS תשלח אליכם לנייד ברגע שהחבילה תגיעה לנקודה, עם פרטי הנקודה שבחרתם, כתובת הנקודה, ומספר משלוח של ההזמנה שלכם.

איסוף עצמי - ללא תוספת תשלום, אם תרצו לבוא אלינו לאסוף את ההזמנה, אתם מוזמנים כמובן, ואין בעיה של חניה. ואם אתם ממהרים, ורוצים לעבור ולא לצאת מהמכונית, אין בעיה, שלמו את ההזמנה שלכם דרך האתר, וההזמנה תחכה לכם ארוזה, כל מה שתצטרכו לעשות הוא לעמוד מול החנות ולהתקשר, ואנו נוציא לכם את החבילה מיד.

כתובת החנות שלנו, שד' המעפילים 36 תל אביב (פינת לה גרדיה 23) שעות הפעילות ימים א - ה בין 08:30 ל 18:30 ימי שישי וערבי חג בין 09:00 עד 13:00

 


*שימו לב יום עסקים יהיה, מיום אישור העיסקה ע"י חברת האשראי (ימי עסקים כוללים רק את חישובם של ימים א-ה, לא כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג) או בהתאם לתנאים המופיעים בעמוד המכירה של המוצר.
* פיצ'פקעס ברשת לא תישא באחריות לעיכובים באספקה הנובעים מאירועים שאינם בשליטתה כגון שביתות, תקלות תקשורת חיצוניות וכד'.
*עלות דמי המשלוח הינה חד פעמית ואין כל הגבלה למספר המוצרים שמזמינים. ניתן להוסיף לעגלת הקניות כמה מוצרים שרק רוצים
* בעת תיאום האספקה או בעת קבלת ההזמנה באיסוף עצמי, רשאים עובדי החברה ו/או החברה המובילה לדרוש את נוכחותכם במקום ובמועד האספקה, הצגת תעודת זהות ו/או חתימה על גבי שובר כרטיס האשראי ו/או כל מסמך אחר כתנאי למסירה.