שירות לקוחות

מועדון לקוחות

מועדון לקוחות

הופכים לפעילים ומקבלים קופוניםאם הגעת לכאן, סימן שזו לא פעם ראשונה שקנית אצלנו. בטח כבר יצא לך להכיר חלק מהמוצרים שלנו, רכשת כמה ואולי גם המלצת לחברים. לכן ממש כדאי לך להצטרף למועדון הלקוחות שלנו. 

 

מה זה אומר מועדון לקוחות?

בעצם, כמו שמילאת את הפרטים שלך כשנרשמת לקנייה הראשונה כך בעצם נרשמים גם למועדון הלקוחות שלנו. מקבלים סיסמה ושם קורה כל הקסם. מועדון לקוחות הכוונה, לקוחות קבועים שלנו שגם ככה ממליצים ומשתפים את המוצרים שלנו - ועכשיו יכולים לקבל בונוסים בקנייה הבאה. ממש כסף לחשבון אישי שלך שיאפשר לך לקנות איתו באתר שלנו בפעם הבאה. 

 

איך זה עובד?

אחרי שנרשמת למועדון הלקוחות, בעצם יש לך מקום אצלנו באתר שאליו נשלח לך כל מיני לינקים של מוצרים שנרצה להפיץ ולשתף לעולם. הלינק שאנחנו שולחים לך מסומן שהוא רק שלך. מי שלחץ כדי לרכוש את המוצר מהלינק ששלחת ושיתפת - בעצם יעניק לך כסף לחשבון האישי שלך אצלנו. זה חשבון מצטבר שאפשר יהיה להשתמש בכסף בקניות הבאות שלך אצלנו באתר. 

 

זה עולה לי משהו?

ממש לא. אפשר רק להרוויח, אי אפשר להפסיד. 

 

ואיך אדע כמה באמת נכנסו דרך הלינק שלי?

על כל לינק של מוצר שאנחנו שולחים לך, יש סימן שהוא רק שלך. אין דרך למחוק אותו או לשנות אותו. כל מי שלוחץ על הלינק הזה, אנחנו מיד מקבלים התראה שנכנסו למוצר הזה דרך הלינק ששלחת. 

 

אז איך נרשמים?

 

רק צריך למלא שם מלא, טלפון וסיסמה ומצטרפים למועדון הלקוחות שלנו! 

 

כפתור: לחיצה להרשמה

כמו בדף הזה, "hhttps://www.iwantoneofthose.com/myreferrals.list"