שירות לקוחות

סלייסר


 

17 מוצרים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

סלייסר - master slicer

סלט טוב הוא סלט שמתובל כמו שצריך. מאסטר סלייסר, קוצץ ירקות, הוא המכשיר היחידי שמערבב את כל הירקות כולל עלי התבלין בצורה מאוזנת, כך שאין מצב שלא תרגישו בפה חגיגה של טעמים כמו שצריך. אם כבר פגשתם קוצצי ירקות ידניים בעבר, בטח קרה לכם שאחד מהם עף מהיד תוך כדי סיבוב. כאן זה לא יקרה. הסלייסר הזה ננעל לשיש באמצעות ארבעה עוגני גומי במיוחד בשביל למנוע מכם לאסוף שאריות צבעוניות של ירקות מהרצפה. אגב, הוא מתאים לא רק לחיתוך סלט, הוא מצוין גם כמייבש חסה, מפריד ביצים, להקצפת קצפת, להכנת עוגה בחושה ולערבוב בשר טחון להכנת קציצות. מעבד מזון ידני מהסוג הזה פשוט עושה את החיים קלים יותר. 

איך עובדים עם מעבד מזון לירקות בתכלס?

לא נמכור לכם חתול בשק, אז קדימה לעסק. איך עובד מאסטר סלייסר? לפני הכול הכניסו את הסכין לתוך הקערה של ה-master slicer ורק עליה הניחו את הירקות. הסדר המתאים ביותר, שאנחנו מצאנו שהוא הכי יעיל, הוא כזה: קודם כל ירקות "קשים" גזר וקולרבי לפני הכול (חתוכים חיתוך גס לפני). תנו כמה סיבובים בלי להפעיל לחץ וקדימה, לשלב הבא. כל הירקות ה"קלים" יותר, כמו כרוב, חסה, בצל, פלפל ולא לשכוח את עלי התבלין, נכנסים עכשיו. את המלפפון והפלפל חתכו ביד לפני שתכניסו למיכל (הורידו קצוות והוציאו גרעינים), ואת העגבנייה חתכו לרבעים.

ומה לגבי סלט פסטה קר מירקות?

ספירל סלייסר קומפקטי בעיצוב חדש! המוצר המושלם להכנת רצועות פסטה, ז’וליינים ופרוסות מירקות שונים כמו תפו”א, בטטה, זוקיני, סלק, גזר ועוד. ניתן גם להכין באמצעות המוצר סלילי ירקות שונים שניתן לאפות או לטגן, צ’יפס ביתי, סלטים שונים, מליות לעוגות, פשטידות ועוד..