שירות לקוחות

ניקוי חלונות מרפסת

ניקוי בוץ מהחלון – כל האפשרויות פתוחות

החורף בישראל, ובמיוחד הימים שלפני החגים ראש השנה ובפסח במיוחד, מביאים איתם כמעט מדי שנה סופות חול שמאבקות את האוויר ומשאירות מזכרות פחות רצויות על החלונות. אחר כך, כשיורד הגשם המיוחל כל כך, הוא תורם אמנם לניקיון מצוין של האוויר, אבל בחלונות הוא נעצר, ואנחנו צריכים לנקות אותם לבד. אז איך מנקים בוץ מהחלון? כל האפשרויות – במאמר שלפניכם.

 

1. נוזל לניקוי כלים, חומץ, מים ו... עיתון

 

כולנו, כנראה, זוכרים בראש את התמונה של אמא או של העוזרת כשהיא ניצבת על כיסא ומבריקה את שמשת החלונות בשצף קצף עם נייר עיתון, אבל אנחנו בוודאי לא יודעים מה היה בתוך דלי המים

שהיה לידה... אז אנחנו נספר לכם: אם חלונות ביתכם היו תמיד מבריקים באמת, סביר להניח שבתוך הדלי היו:

 

  • • מים
  • • רבע כוס חומץ
  • • שתי כפות של חומר לניקוי כלים

 

השילוב המנצח הזה בשילוב ספוג איכותי, יהפוך את החלון שלכם לשקוף לגמרי. ומה עושים עם העיתון, אתם שואלים? מנגבים את טיפות המים שנשארו, ומתמקדים בפינות. אם תעבדו על פי ההנחיות - התוצאה תהיה מושלמת, באחריות, למרות שאם אתם לא מתגוררים בקומת קרקע ורוצים לנקות את הצד החיצוני של החלון – זה יכול להיות בעייתי. 

 

2. מגב מגנטי – קל יותר, יעיל יותר, בטוח יותר

 

אם אתם חוששים לנקות את צדו החיצוני של החלון עם ספוג ונייר עיתון משום שאתם מתגוררים בקומה גבוהה – אתם צודקים מאוד. זה באמת מפחיד ומסוכן. אבל, זה ממש לא אומר שתצטרכו

להישאר בבית עם חלונות מלאים בבוץ. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לרכוש את מגב הפלא, שבאמת עושה פלאים לחלונות. יתרונות המגב:

 

  • המצאה גאונית – מגב דו צדדי, אשר שני חלקיו מחוברים זה לזה באמצעות מגנט, כך שאפשר להציב חלק אחד על צדו הפנימי של החלון וחלק אחד על צדו החיצוני.
  • חשבו על הכל –  המגב כולל שרוך ביטחון הקשור לצדו החיצוני, אשר מיועד להבטיח שבמידה והאדם שמנקה את החלון שוכח שיש למגב שני צדדים ומושך רק את צדו הפנימי – יהיה מה שיחזיק את
  • החצי החיצוני ויבטיח שלא ייפול.
  • עבודה קלה במיוחד – כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לנקות את הבוץ מהחלון הוא להשפריץ על החלון נוזל ניקוי כלשהו (כן, כל נוזל יכול יעשה את העבודה כמו שצריך) ופשוט לעבור עם המגב על
  • פני כל שטח החלון.

 

התוצאה: חלון נקי לא רק מכתמי בוץ, אלא גם מטביעות ידיים, מאבק ומלכלוך. חשוב שתשימו לב שיש כמה וכמה סוגים של מגבי פלא מגנטיים, אשר נבדלים ביניהם ברמת האיכות. הדרך הטובה ביותר להבטיח שהחלון שלכם יהיה נקי באמת היא לרכוש מגב פלא בעל פלסטיק איכותי, מגנטים איכותיים וגומיות איכותיות. איך עושים את זה? פשוט מאוד – רוכשים את מגב הפלא המגנטי המקורי ומבטיחים לעצמכם תוצאות מצוינות. 

 

3.נוזל ניקוי ומטלית – השיטה הקלה אבל הפחות יעילה

 

אפשרות נוספת לניקוי בוץ מהחלונות היא לעשות שימוש באחד מנוזלי הניקוי הסטנדרטיים הקיימים היום בכל מכולת ובכל רשת שיווק, ולנגב אותו באמצעות מטלית. אין ספק כי אם החלונות שלכם מלאים בכתמי בוץ ואבק שיטת ניקוי זאת תשפר מאוד את המצב הקיים, אולם היא לא תביא לתוצאות מאוד טובות, בלשון המעטה. למעשה, סביר מאוד להניח שאם תבחרו בדרך הזאת החלונות שלכם יישארו מוכתמים לפחות בחלק מהכתמים אם לא בכולם, ולא יהיו באמת מבריקים. כמו כן, אין בכלל ספק שזאת לא דרך הניקוי האופטימלית לצדו החיצוני של החלון.

 

לסיכום – הדרך היחידה לנקות את חלונות הבית משני הצדדים היא באמצעות מגב הפלא. כל דרך אחרת תשפר, כאמור, את המצב הקיים, אולם תביא לתוצאות שתהיינה רחוקות מאוד מאלה האופטימליות. אז עשו חושבים, בחנו היטב את מצב החלון ואת התוצאות אליהן אתם מעוניינים להגיע ובחרו באפשרות הניקוי המתאימה לכם. בהצלחה!