שירות לקוחות

מתנות מפנקות


 

7 מוצרים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

מתנות מפנקות

לפרגן, להראות שאתם אוהבים. בסחרחרת החיים של כל אחד מאיתנו מגיע הרגע שצריך קצת להרפות ולהתפנק, אחרת איך יהיה לנו כוח להמשיך הלאה? יום ההולדת הוא הזדמנות מצוינת להעניק פינוק מושלם ומפרגן. קבלו רשימת מתנות - מפנקות במיוחד. אנחנו ממליצים על עיסוי וספא, מסאז' ופינוקים שעושים טוב לגוף ולנפש. 

מתנות מפנקות

מה יותר מתאים אם לא מכשירי מסאז' מפנקים שבו אתם יכולים לעשות שימוש בזמנכם הפנוי כמה שרק מתאים לכם וכמה שנכון עבורכם? מכשיר עיסוי ונוחות ביתיים יסייעו מאוד במצבי עייפות כללית ומתאימים לעיסוי נקודתי באזורים הנדרשים לשחרור. כמובן שארוחת ערב מפנקת לאור נרות בתוספת מסאז' ביתי יעשו קסמים לכולנו שמגיעים עייפים בתום יום עבודה. מכשירי מסאז' ועיסוי אלו אינם דורשים מקצועיות אלא רק תשומת לב אישית ורצון לפנק. הם נוחים לתפעול ומשלבים כמה אפשרויות פעולה.

מתנות למי שנמצא בתנועה

בואו נודה בזה, לא תמיד אפשר "לעצור באדום". פינוק לגוף במקרה של קריירה חסרת זמן פנוי, יכול להיות מושב עיסוי חשמלי שמתאים לבית ובמיוחד למכונית. כך כולנו יכולים לנצל שעות מתות על הכביש כדי לפנק את עצמנו. המכשיר כולל כמה אפשרויות פעולה, ניתן לחיבור למצת הרכב, פעולתו מרגיעה ומאפשרת זרימת דם תקינה באזור הצוואר, הכתפיים, הצוואר, המותניים וירכיים.

מתנות מקוריות - רעיונות נוספים

יש מי שחושב כי פינוק לגוף הוא בגדר מותרות. אנחנו ממליצים על עיסוי וספא כדרך חיים, אבל מודעים לעובדה שמדובר בעלות ובזמן פנוי שלא תמיד מתאפשרים. לכן מתנה מפנקת לאישה או לגבר יכולה לשלב שני ציפורים על ענף אחד: פינוק לגוף – בריאותי, מרגיע ומועיל המוגש כמתנה וניתן לשימוש חוזר. במסגרת מתנות מקוריות בסגנון זה נמליץ על מתנות כגון מכשיר עיסוי שיאצו - ממש כמו אצל מטפל, מכשיר עיסוי לרגליים בשילוב אינפרא אדום, מכשיר מסאז' לגוף המשלב גם אפשרות לחיטוב הגוף וכרית עיסוי שיאצו מחממת.