שירות לקוחות

פטנטים לניקוי הבית

פטנטים לניקוי הבית

 

17 מוצרים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

רעיונות, טיפים ופטנטים לניקוי הבית

מחפשים רעיונות וטיפים בשביל פתרונות לניקוי הבית. כמובן שיש היום שלל רעיונות ולכל אחד יש כ"שבעים" הצעות שונות :-) ומתוך הים של ההצעות הנה כמה מבין המובילים ביותר!!!

כמובן שסמרטוט רצפה ובמיוחד עם עושים בסחבה חור כדי לשטוף את הרצפה בקלות. אבל גם אם בהצמדת הסמרטוט למגב, עם זה על ידי הפטנט שתופס את הסחבה כדי שהיא לא תזוז או אם מדובר בגזירה יזומה של חור במרכז הסמרטוט תאפשר להשחיל אותו על המגב ולהשאירו שם לצמיתות.

מברשת חשמלית לניקוי הבית כמו המכונות שטיפה של המכוניות רגע לפני שנכנסים למנהרה באמצעות מטאטא בעל שערות מגומי או שערות קשות. אז בשביל זה יש את המקרצפלא, מבלי שתצטרכו לשפשף יותר מדי קשה. בסיום הקרצוף לנגב ולייבש. ומה עם לגרוף את המים לנקודת ניקוז או לעבור עם סחבה ולספוג את כל המים.

ניגוב עם מטלית לחה. בדומה למקלחת צרפתית, לא מדובר בניקוי יסודי, אבל אם הרצפה נקיה ואתם רוצים רק לרענן אות הבית, בתום חמש דקות תוכלו לפחות ללכת על הרצפה יחפים, מבלי לחשוש מלכלוכים.

הרוב נוהגים להשתמש במטאטא לאסוף את כל הלכלוך לפני השטיפה. כיום כבר הרוב לא עושים זאת עם מטאטא אלא עם שואב אבק חשמלי להסרת הלכלוך לפני השטיפה, אז יש היום גם רובוטים לא רעים בכלל ששואבים ואפילו שוטפים בפעולה אחת, ויש שואב נטען.

ויש דליים לשטיפה, דלי מתקפל או דלי הפלא עם גלגלים. המנקים האדוקים מכניסים למים אקונומיקה, על מנת לקבל אישור רשמי לכך שחוסלו כל החיידקים. אחרים, המעדיפים ריח נעים, שופכים לדלי מרכך כביסה ולעומתם הגישה השלישית שטוענת שממש לא מומלץ לערבב נוזלים.