שירות לקוחות

כלי ניקוי לבית

כלי ניקוי לבית

 

מוצרים 1-24 מ 26

דף
לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

לבית - אביזרים ומוצרים

לפעמים מתחשק לקנות מתנות לבית או סתם לפרגן לעצמנו משהו טוב. מה יותר כדאי מאשר להכנס לאתר של פיצ'פקעס ברשת, לשוטט שם קצת ולבחור לנו משהו מן המבחר. אביזרים ומוצרים לניקוי הבית הם תמיד שימושיים ותמיד נהנה מהם. כולנו אוהבים לחדש את המלאי מדי פעם וגם אם יש לנו כבר ארונות מלאים בכל טוב ולא חסר לנו דבר, החידוש והרענון של כלי בית נותנים הרבה סיפוק ושמחה.

מהם בעצם השימושים של כלי בית?

- כלים למטבח כמו: סירים, מחבתות, סכו"ם, קערות, סכינים וכלי חיתוך למיניהם
- כלי חשמל ביתיים, מתקני תליה , מעבד מזון
- כלי ניקוי לבית

מתנות לבית

כלי בית הם לא רק כלים שאפשר להשתמש בהם, היום שמים את הדגש גם על היופי ועל העיצוב שלהם. הסיבה שמשקיעים בעיצוב כלי הבית שיהיו גם מעוצבים וצבעוניים בשביל שהם יקשטו לנו את הבית מלבד זה שהם שימושיים.
כלי בית יכולים לשמש כמתנות לבית ואפשר לקנות אותם בתור מתנה אישית. זה יכול להיות סירים, מחבתות, כלי ניקוי, מכשירי חשמל וכן הלאה. הם באים בצורה מאוד מעוצבת ויפה. ניקח לדוגמא, סט צבעוני ויפה של צלחות או קערות ואפילו רק כוסות זכוכית. מה יפה יותר מאשר לקנות אותם בתור מתנות לבית וליהנות גם ממתנה יפה וגם משימוש מבורך?

כלים לבית

מוצרים לבית מטרתם לעזור לנו לנהל את החיים טוב יותר וגם להינות ממגוון רחב ומרתק של כלים לבית. ישנם מוצרים שבאים להקל על החיים ובלעדיהם פשוט נעבוד קשה. בפיצ'פקעס ברשת ניתן למצוא מכשיר ביתי להכנת נקניקיות ופטנטים שונים לחיתוכי ירקות. יש לנו פלאנצ'ה לצלייה ובישול בריא ואפילו כלי להכנת ממולאים שאפשר למלא מאכלים בלי כל קושי.
עוד לא דיברנו על סכיני שף מיוחדים שבלעדיהם אי אפשר לפסוע פסיעה במטבח. ישנם סוגים שונים של אביזרי חיתוך, בצורות שונות ולכל מטרה. עבור ירקות, עבור סלטים, עבור מרקים ועבור עיצובים שונים או צ'יפס. כל אלה עוזרים לנו להוציא תחת ידינו הרבה יצירות נפלאות במינימום מאמץ.

מוצרים לבית

עוד תחום של כלי בית הם הכלים שמחוץ למטבח. אנחנו מציעים מנקה חלונות מיוחד עבור ניקוי חלונות קל ומהיר שיכול להשתלט על שני צידי החלון ולסלק כל אבק. ישנם שעונים ותמונות יפות שניתן להתאים אותם לחדרי הבית השונים. כמו כן, ישנם כלי בית מקוריים שפשוט מוסיפים חן לחדר כמו פחי אשפה קטנים, תמונות חמודות, ואביזרים קטנים להניח על מדפים.
אין סוף למגוון ולהיצע, צריך פשוט להכנס ולראות.

אתם באים???