שירות לקוחות

מכונות פסטה ועוד


 

20 מוצרים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

איך מכינים פסטה ???

פסטה היא לב ליבו של המטבח האיטלקי והיום היא נחשבת לאחד המאכלים הכי אהובים בעולם. השילוב של רצועות אטריות יחד עם רוטב עגבניות טרי ובזיליקום יכול לחולל פלאים - תענוג צרוף שמביא את הארומה של רומא ישר למטבח בבית. אבל אפשר להשיג אפילו יותר מזה בעזרת מכונות להכנת פסטה, אביזרים וכלים למטבח האיטלקי. דמיינו לעצמכם שאת הפסטה הכי טרייה בעולם אתם תכינו במטבח הביתי שלכם, כל זאת כמובן, במידה ויש לכם את הציוד המתאים.

כאן תוכלו למצוא את כל האביזרים להכנת פסטה, מכונות פסטה מומלצת, מכשיר להכנת פסטה וכלים להכנת פסטה בפרט ולמטבח האיטלקי בכלל. בעזרתם תוכלו להכין לעצמכם פסטה טרייה ביתית וכך להיות קרובים כמה שיותר לטעמי הפסטה המקוריים.

מכונות פסטה ביתיות, הטריות כבר בפנים!

חובבי הפסטה יאמרו לכם שאין כטעמה של פסטה טרייה והיום, עם אביזרים וכלים למטבח האיטלקי בעזרתם תוכלו להכין לעצמכם פסטה טרייה ביתית, אין יותר קל מזה, שלא לדבר על התענוג שבהכנת הפסטה, אתגר קולינרי שיביא טעמים איטלקיים אותנטיים, טריים וטעימים הביתה.

באתר שלנו תוכלו לרכוש אביזרים להכנת פסטה וכן כלים למטבח האיטלקי בכלל, וגם כמה סוגי מכונות להכנת פסטה ביתית. ביניהם –

  • מכשיר להכנת פסטה מתוצרת חברת מרקטו איטליה לרידוד בצק ולהכנת אטריות צרות ורחבות מכונת פסטה של מרקטו דגם ATLAS עם ראשים מתחלפים
  • מכונת פסטה ואטריות ביתית - הדבר הכי קרוב לטעם של איטליה אצלכם במטבח.

לכל המכונות יש תוספות כמו: מרדד איכותי, קפליני, תוספת להכנת כיסוני רביולי, תוספת להכנת ספגטי שיטרה, לזניה, פטוצ'יני טורטליני ועוד.

אביזרים וכלים למטבח האיטלקי – עלות מינימלית וטריות מרבית

הרבה משפחות וחובבי בישול כבר גילו את קיומם של מגוון אביזרים וכלים למטבח האיטלקי בעזרתם ניתן להכין פסטה טרייה ביתית, ואחרי פסטה אחת טרייה, הם לא יכולים לשוב יותר לרכישת פסטות ארוזות, הכוללות בדרך כלל גם צבעי מאכל וחומרים משמרים

בעזרת ציוד להכנת פסטה ולמטבח האיטלקי של פיצ'פקעס תוכלו לוותר על תוספות מלאכותיות שמייצרות טעמי לוואי אבל יותר מזה, גם לא מספקות את הטעם האמיתי של הרכיבים.

לפרטים נוספים או להזמנת אביזרים וכלים למטבח האיטלקי רכשו ישירות באתר או צרו עמנו קשר עוד היום!