שירות לקוחות

לבשל בריא עם סירים בציפוי אבן שיש

סירים בציפוי אבן שיש – לבשל בריא

מה היתרונות בסירים בציפוי אבן שיש? מה הקשר בין סירים אלו לבין בריאות מרבית?

 

מאז ומתמיד היה קשר ישיר בין הסיר שבו אתם מבשלים לבין הטעם המתקבל. הסבתות יודעות להגיד שככל שהסיר כבד יותר והאש קרובה ומתפזרת לתחתית באופן אחיד, כך טעמו של האוכל שלכם יהיה שונה מאשר בישול בסיר אחר.

 

סירים בציפוי אבן שיש - לבשל בריא עכשיו במבצע בהמלצת השף אבי ביטון

 

השף אבי ביטון ממליץ על בישול בסירים בציפוי אבן שיש היות וחומרים אלו אינם מתפרקים ומתערבבים עם טעם התבשיל, כפי שקורה לעיתים בעת שימוש בסירים לא איכותיים, כאשר התחתית הסיר מבטיחה פיזור אחיד של חום ומכאן גם בישול אחיד לתבשיל

 

ככל שהציפוי של הסירים בהם אנו משתמשים הוא טבעי, כך אין פגיעה בטעם המזון המתבשל וכמובן באיכות הסביבה. לכם סירים בציפוי אבן שיש הנם פטנט ייחודי ואיכותי שיעזור לכם לבשל בריא. אין זה משנה עד כמה תשקיעו בטריות המוצרים, כל עוד הסיר מפיץ חומרים רעילים, האוכל יהיה פחות בריא לכם ולסביבה. סירים בציפוי אבן שיש, אינם מפיצים חומרים רעילים ולכן לא פוגעים באיכות הסביבה או בבריאותנו ובנוסף מבטיחים מזון בטעמים אותנטיים וטבעיים.

 

סירים בציפוי אבן שיש לכל מטרה

 

משפחת הסירים בציפוי אבן שיש כוללת מגוון סירים ביניהם –

  • סיר בישול בגודל 20 ס"מ
  • סיר בישול בגודל 24 ס"מ
  • סיר בישול בגודל 28 ס"מ
  • סיר סוטאז' בגודל 28 ס"מ
  • סיר סוטאז' בגודל 32 ס"מ
  • סיר ווק עם מכסה

 

החומר עושה את ההבדל

 

מסתבר שלחומר ממנו עשויים הסירים שלנו יש השפעה ישירה על איכות וטעם המזון. כמו שפיצה עושים בתנור לבנים, כך יש תבשילים שצריכים להתבשל בתנאים מסוימים וחוקי הקולינריה קובעים כי ככל שהטעמים נוצרים ומתחברים בטבעיות, כך הטעם שלהם יותר מיוחד. ההבדל בין לבשל בסירים בציפוי אבן שיש לבין סירים אחרים הוא כהבדל בין טעמה של פיצה בתנור ביתי או בתנור לבנים לכן אם אתם רוצים לבשל בריא ולקבל אוכל בטעמים הכי עשירים – סירים בציפוי אבן שיש הם הפטנט המושלם עבורכם.

 

תוהים כמה עוזרים סירים בציפוי אבן שיש לבשל בריא? עכשיו כשהם במבצע קל יותר לגלות!

 

לפרטים נוספים או לרכישה אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר כבר עכשיו ולעשות צעד ראשון לחיים בריאים.