שירות לקוחות

ניקוי מרפסת שמש זו משימה קלה ומהירה

ניקוי מרפסת שמש זו משימה קלה ומהירה!

בעזרתם של אילו חומרים רצוי לבצע ניקוי מרפסת שמש? מדוע כדאי להשתמש בחומרים כחול לבן? ומי עוד לא שמע על מגב הפלא? קראו והפנימו.

 

במובנים רבים תחזוקת מרפסת שמש בדירה דומה ממש לתחזוקת חצר. היא חשופה וגלויה לפגעי מזג האוויר והיא מתלכלכת יותר משאר החדרים בבית. סופות חול, גשם, וכל סוגי האקלים משאירים בה את אותותיהם ולכן יש להקפיד מאוד על ניקוי מרפסת שמש באופן תדיר. אם אתם מחפשים את הדרך הכי פשוטה וקלה לניקוי מרפסת שמש, בפיצ'פקעס אנו מעמידים לרשותכם פטנט ייחודי - מגב הפלא, מגב תוצרת כחול לבן שעוזר לבצע ניקיון יסודי.

 

מנקים מרפסת שמש, אבל לא יודעים איך? - יש אין סוף המצאות היעילות לניקוי מרפסת שמש, בין היתר, מגבים, צינורות, עיתונים ומה לא, אבל אנחנו מעמידים לרשותכם פתרון איכותי: מגב הפלא הוא פטנט ייחודי ויעיל בעל ספוג רך אשר מצליח להבריק כל משטח ולשוות לו מראה נקי וחדש, בשילוב מגב שמסיר את כל הסבון ומעל הכל - ניקוי מרפסת שמש מעולם לא היה קל יותר בעזרת מגב הפלא תוצרת ישראל - אין צורך יותר להתכופף, לפרק את חלון המרפסת ולהתאמץ יתר על המידה. 

 

מגב הפלא פטנט ייחודי לניקוי מרפסת שמש והוא מיוצר על ידי חברה ישראלית כחול לבן המגב מספק את הפתרון האולטימטיבי לניקוי חלונות של מרפסת שמש בשיטה קלה, בטוחה ויעילה. מגב הפלא עובד בשיטה של שני חלקים - הוא כולל ספוג ומגב אשר מחוברים יחדיו על ידי חוט ומוצמדים לזגוגית משני צדדיה, כך ניתן לנקות את שני צדי החלון בו זמנית.

רק בפיצ'פקעס - מוצרים מעולים לניקוי מרפסת שמש!

בעת ניקוי מרפסת שמש, כאשר רוצים להעביר את המים המלוכלכים החוצה, כדאי מאוד להניח על המסילה בין החדרים PASSER - המצאה מהפכנית שמונעת מהמים המלוכלכים להיתקע על המסילות (הרי שאחר כך זו עבודת פרך להוציא משם את כל הלכלוך). וכך להבטיח שהניקיון יהיה קל ופשוט.

כמו כן מומלץ להשתמש במגב מופ שעושה 2 פעולות בבת אחת: גם מתיז מים וסבון וגם מנגב. המופ הנו בעל הנדסה ארגונומית מעולה והוא מותאם לשימוש נוח וכן מקל על ניקוי מרפסת שמש והבית בכלל.

בפיצ'פקעס אנו דואגים כי ניקוי מרפסת שמש יהיה תהליך פשוט עבורכם. ניקוי מרפסת שמש מעולם לא היה קל יותר בעזרת מגב הפלא תוצרת ישראל - לפרטים נוספים ולרכישת מגב הפלא אתם מוזמנים לגלוש באתר או ליצור עמנו קשר כבר עכשיו.