שירות לקוחות

ניקוי חלונות לא רק למקצוענים

ניקוי חלונות - האם זאת עבודה רק למקצוענים

האבק שנצבר בחלק החיצוני של החלון והלכלוך בחלק הפנימי, דורשים תחזוקה תקופתית וניקיון מידי כחודשיים. על מנת שזה יעשה, תמיד שואלים מי יפרק את החלונות כדי שהיו נקיים ? בין היתר עולה השאלה : אולי כדאי להזמין ניקוי חלונות מקצועי ? (ניקיון אחת לחודשיים כאמור - היינו לפחות שש פעמים בשנה).

 

כדי להסיר את הלכלוך ואת שאריות האבנית באופן יסודי, צריך תחזוקה של החלונות אחת לכמה חודשים. התחזוקה מונעת הצטברות של שכבת אבק על הזכוכית והיא חוסכת בהוצאות על החלפת הזגוגית פעם בכמה שנים. גם אם מדובר בבתים פרטיים או במשרדים וזאת בשל אופי שימוש שונה במבנה בו מותקנים החלונות. באזורים מסוימים כמו שכונות חדשות שנבנות או פרוייקט התחדשות עירונית, יגרמו לכלוך ומפגעים סביבתיים, המשפיעים על רמת הניקיון בסביבת המבנה ואלו עשויים להצריך תדירות ניקוי חלונות גבוהה יותר.

 

אז נכון שניתן להזמין ניקוי חלונות מקצועי בתדירות נמוכה יותר בהשוואה למיקום הבית או המשרד, אבל מה אם היה לכם פתרון שתוכלו לנקות את החלון בכל זמן שתרצו אפילו בכל יום ?

 

הבדלים בין סוגי חלונות

השלב הראשון בניקוי חלונות יעיל ומקצועי מתחיל בזיהוי סוג החלון והזגוגית ובחירת החומרים והכלים שמתאימים להם. באותה הזדמנות אפשר לגשת למפרט טכני אם מדובר בבניין חדש או לשאול את המתקין של החלון, אם החלפתם לא מזמן את הזכוכיות בבית שלכם. אם בכל זאת אין לכם מושג צרו איתנו קשר או שלחו לנו הודעה ואחד מאיתנו ישמח לעזור לכם לדעת איזה סוג של חלון קיים אצלכם

 

בעיקרון קיימים שלושה סוגי חלונות, או יותר נכון לומר שלושה סוגי זכוכיות:

 • • הראשון זכוכית בודדה - עובי הזכוכית הוא עד 8 מ"מ, לרוב החלונות הרגילים העובי הממוצע הוא 6 מ"מ זכוכית אחת
 • • השני זכוכית מודבקת, נקראת גם זכוכית טריפלקס - עובי הזכוכית הוא עד 16 מ"מ כאשר הממוצע הוא 12 מ"מ, כאשר בעצם, מדובר בשתי זכוכיות מודבקות כל אחת 6 מ"מ זכוכית. אם יש לכם מרפסת שמש עם מעקה מזכוכית, תוכלו לראות זאת מהצד בין הרווחים של הזכוכית.
 • • הסוג השלישי הוא חלון בידודית לרוב נקרא גם חלון כפול - עובי הזכוכית יכול להגיע עד 30 מ"מ כאשר לרוב הממוצע הקיים הוא 20 מ"מ עובי זכוכית. כאן מדובר על חלון הבנוי משתי זכוכיות אחת מול השניה ובניהם יש כיס אוויר שנוצר בעזרת מסילה קטנה (לרוב בצבע כסף עם חורים קטנים כמו מסננת). שמטרת האוויר הינה לבודד מפני רעשים ושינוי מזג אויר .

   

  באותה הזדמנות אפשר גם לבדוק האם מדובר בפרופיל בלגי של החלונות, מה סוג המסגרת ואיך אפשר לנקות אותה בלי להסב לה נזקים. בשלב השני משתמשים בחומרי הניקיון שאתם מכירים. ואז אפשר להתקדם ולהתחיל לנקות את החלונות משני הצדדיים הצד הפנימי והחיצוני.

   

  ניקוי חלונות תוך שמירה על כללי הבטיחות

  יש הרבה דרכים לנקות חלונות מבחוץ ובכולן צריך לשמור על בטיחות. בפרט בבתי קומות לעומת בתים צמודי קרקע. בדירות גבוהות וגם בבנייני משרדים, נדרשים פתרונות יצירתיים יותר מבתי קרקע . ישנם כאלו המנקים את החלונות תוך סיכון עצמי חמור. לדוגמא – עמידה על אדן החלון בכדי להגיע לצד השני או התכופפות מעבר למעקה מרפסת שמש כדי לנקות את החלון התחתון של הזכוכית. נוסף על כך, ישנם מקרים שבהם צריך להזמין חברה עם רישיון לעבודות בגובה על מנת לנקות את חלונות המבנה. זהו שירות ייחודי שניתן על ידי צוות מקצועי רק לאחר שהוא עובר הסמכה, הכשרה והדרכות בטיחות מיוחדות.

   

  כעת משתלם יותר לנקות את החלונות

  כיום מתאפשר ניקוי של החלונות, בעזרת מכשיר פשוט, חכם ואיכותי. מכשיר זה מאפשר לכל אחד לנקות בכוחות עצמו את זכוכיות החלונות בביתו, תוך הקפדה על כללי בטיחות. בין אם זה בבית הפרטי, ובין אם מדובר בבניין מגורים ואפילו בגורד שחקים. בעזרת מגב הפלא, מגב מגנטי, מגב איכותי שמיוצר בישראל, תוכלו לנקות, בקלות,ביעילות, בבטחון ובכל זמן שתרצו, את החלונות של החדרים, את הזכוכיות של הסלון ואת מעקה הזכוכית במרפסת השמש.

   

  אין צורך להזמין שירותי ניקוי חלונות מיוחדים אחת לכמה חודשים, אין צורך להתסכן בזמן הניקיון או למצוא פתרונות יצירתיים. אין צורך להזמין שירותי ניקוי חלונות מיוחדים אחת לכמה חודשים, אין צורך להתסכן בזמן הניקיון או למצוא פתרונות יצירתיים. כל מה שצריך זה מוצר איכותי, עם אחריות מלאה לשלוש שנים, שבעזרתו תוכלו את הזכוכית משני הצדדים בקלות, ביעילות, ניקיון איכותי מתי שנח לכם.