שירות לקוחות

מתנות מקוריות לעובדים

מתנות מקוריות לעובדים

כל בית עסק וחברה המכירים בחשיבות ההון האנושי שלהם, מספקים מתנות לעובדים בחגי ישראל. מתנה לעובד יכולה להיות סלסלת שי מפנקת כמארז מוצרי קוסמטיקה או מארז מתוק מפנק. אבל מה דעתכם על מתנות מקוריות לעובדים, כאלו שיעלו חיוך גדול וייזכרו כהשקעה מצד בית העסק??

 

מתנות מיוחדות לעובדים הן כאלה שיכולות לשרת אותם בחיי היומיום או מהוות גימיק מיוחד שאי אפשר להתעלם ממנו. הן יכולות להיות בעלות הקדשה אישית או ממותגות בשם החברה או בית העסק, ובכך הן משמשות גם ככלי פרסומי. מתנות לעובדים ,יכולות להיות מיועדות ספציפית למגדר העובד/ת, או יכולות להיות מתנות "יוניסקס". כך ההערכות של החברה נוחה וקלה יותר.

 

רוצים ללכת על מתנות לעובדים שיש בהן חידוש ותחכום?

 

לכו על כדורים סולארים צפים: כדור כזה פועל אוטומטית עם רדת הלילה, מאיר בשלל צבעים, עמיד במים ומתאים לקישוט בריכות ולתלייה בחוץ. עוד משהו ממשפחת המוצרים הסולאריים הוא מרבה רגליים ועכביש סולארי. גם הם מונעים מאנרגיית השמש, מעלים חיוך, מקוריים וייחודים.

 

מתנות לעובדים – שימושיות במיוחד

 

פלנצ'ה לצלייה ולבישול בריא, למשל, היא מתנה מצוינת לכל אדם ובמיוחד לבעלי משפחות; חווית הבישול בבית והכנת המזון על גבי הפלנצ'ה תשמח את כל המשפחה. גם מחזיק כוסות שתייה המתחבר לשולחן באמצעות קליפס, מתאים כמתנה מקורית, חכמה ואטרקטיבית. רעיונות נוספים: מסג' רולר קומפקטי שאפשר להכניס לתיק לכל נסיעה, שקיות אחסון בוואקום, כלי לבישול, לחימום, לצלייה ולאפיה שתמיד אוהבים לקבל כמתנה - אם זה בחגים גדולים, בסוף שנה או בסיום פרויקט כאות הערכה.

 

אם מתנות מקוריות לעובדים עדיין אינן נחשבות "להיט" מבחינתכם, תמיד תוכלו לפנק במתנה נורמטיבית ואלגנטית: יין איכותי בעל תווית הממתגת את העסק בליווי ברכה אישית, צלחת אירוח ייחודית, תיק נשיאה שנפתח למצע נוח לחוף הים וכדומה. העיקר – חג שמח!