שירות לקוחות

משחקי חשיבה

משחקי חשיבה

כבר משחר ההיסטוריה אהבו בני האדם להמציא משחקים ולשחק בהם בזמנם הפנוי. ישנן עדויות למשחקים נהדרים שמלווים את המין האנושי במשך מאות ואפילו אלפי שנים ללא שינוי של ממש. אבל שח או דמקה הם לא היחידים שכדאי שיהיו בבית. אין ספק כי לצד משחקים שמשמשים לבילוי ושעשוע בלבד שמור מקום של כבוד גם למשחקים שמשלבים הנאה לצד חשיבה, שעשוע לצד חידוד המוח. בכל בית כדאי שיהיו כמה וכמה משחקי חשיבה, לגדולים ולקטנים. זו יכולה להיות גם מתנה נהדרת לחברים ולידידים. זו מתנה שתתאים ליום הולדת או לחנוכת בית, לכבוד החג או פשוט מפני שרוצים לפנק ולהפתיע.

 

גלו את היצירתיות שבכם

מה כל כך מיוחד בכל אותם משחקי חשיבה שנבנים ומתוכננים היטב? מה שמיוחד בהם זה העובדה שהם פותחו באופן מאוד יצירתי והם גם מאפשרים לכל אחד לגלות מבפנים את היצירתיות הטמונה בו. זה לא עניין קל ערך משום שעם כל העומס היום יומי, לרבים מאיתנו קשה מאוד למצוא את אותו ניצוץ יצירתי שמשלב גם מאה אחוזים של הנאה.

עד כמה שניתן לחשוב שמשחקים הדורשים חשיבה מחוץ לקופסא הם שיכולים לרתק ולאתגר רק אתכם, תופתעו לגלות ולדעת שהם יכולים לרתק גם את ילדיכם, את חבריכם. שעות שאפשר לשחק בהם בכל מיני הזדמנויות שונות, בימי חול ובימי חג, בבית או בטיולים, בחצר, במרפסת או אפילו במהלך נסיעה, כשהילדים שיושבים במכונית מאחור מגלים שעמום שהולך וגובר. אם אתם מחפשים רעיונות נפלאים למתנות נפלאות, לפנק אחרים או את עצמכם בואו לראות מה חדש ב"פיצפ'עקס" ותבינו מה זה לקנות נכון, לקנות חכם.

 

מטפלים בריפוי ופסיכולוגים ממליצים

אם יש לכם עניין במשחקים, כדאי שתשימו לב לא רק להמלצה שלנו אלא גם להמלצה של מיטב הפסיכולוגים, המטפלים, המורים והמחנכים. משחקי חשיבה מהווים דרך נהדר להפעיל את המוח, לחשוב באופן שונה מכפי שאנחנו חושבים בדרך כלל. הם עוזרים להתמודד עם הפרעות קשב או עם היפראקטיביות. הם עוזרים לפתח את הריכוז והדמיון. אם אתם רוצים להפעיל את גלגלי המוח, לחשוב נכון ולהפעיל את התאים האפורים במשך רגעים או שעות של כיף והנאה אל תתפשרו על משחקים סתמיים כאשר יש הרבה כל כך משחקים באמת איכותיים ובאמת מיוחדים!

 

משחקים מיוחדים באמת

משחקי חשיבה טובים ואיכותיים מתוכננים כך שיהיה בהם אתגר ויצירתיות. הם גם צריכים להיות עשויים מחומרי גלם מיוחדים וכדאי שיהיה להם מראה מושך ומעניין, כזה שגם מגרה את הסקרנות. תוכלו למצוא למשל משחקי חשיבה תלת ממדיים המיוצרים מעץ איכותי. מכירים למשל את המשחק איקס מיקס דריקס (איקס עיגול)? ללא ספק תיהנו להכיר את המשחק הזה בגרסתו התלת ממדית שמתאימה לכל גיל.

 

זאת הרגשה טובה להפעיל את המוח

יש משחקי חשיבה שבהם המטרה להרכיב מגדלים מיוחדים בצורות שונות או לפתור כל מיני חידות ואתגרים. יש משחקים שאפשר לשחק בהם בחברה או אפילו לבד. כדאי להעדיף משחקי חשיבה מחלקי עץ או מתכת בגימור מעולה. רוצים להעניק לחברים מארז של משחקי חשיבה מפתיעים שאפשר לשחק בהם מתי שמתחשק? את כל זה תוכלו להזמין גם במארזים יפים שמתאימים כמתנה. אם כבר מזמן לא שיחקתם במשחקי חשיבה, זה בדיוק הזמן להתחיל. אין גיל שבו משחקים הם כבר לא בשבילנו. תמיד טוב למצוא לכך מעט זמן. בבוקר או בערב, עם כוס קפה בצד או עם מוזיקה מרגיעה שמתנגנת ברקע, להפעיל את המוח זה תמיד נחמד ואפילו מועיל להפעלת המוח ולחידוד הזיכרון.