מנקה חלונות מגנטי - מגב הפלא

הפטנטים הייחודיים לניקוי הבית - מנקה חלונות לשימוש מרבי ויעיל

לפני שתתייאשו מניקוי חלונות בביתכם או בנכס שלכם, מומלץ מאוד שתנסו מנקה חלונות הפועל באופן ייחודי ואשר מבוסס על פטנט מיוחד המאפשר לכל חלון להיראות מבריק מכל צדדיו ויגרום לכם לחסוך זמן וכסף, תוך כדי כך שיהפוך לכם את תהליך הניקוי בבית לתהליך מהיר, קל ונח בהרבה יותר

 

מדוע כדאי להתקדם לשיטת ניקוי חלונות מסוג זה? ניקוי חלונות זו פעולה שיש לבצע לעיתים קרובות יותר ויותר - לכן יש צורך למצוא שיטה שתאפשר לנו לנקות את החלון בקלות ובנחת ללא מאמצים והשקעה רבה. חלונות מבריקים בבית גורמים לבית להיראות נקי יותר, מעניקים לבית מראה אסטטי ובנוסף חלונות מבריקים מאפשרים לנו ליהנות מהנוף שמעבר לחלון ולעזור לנו להתעלם מכך שהחלון אכן שם – לדמיין שהוא אינו. באתר פיצ'פקעס ברשת תמצאו בין היתר מגוון מוצרים לניקוי חלונות שיעזרו לכם להפוך את פעולת הניקוי בבית לפעולה כיפית ויעילה - ויאפשרו לכם להביא את הבית לניקיון שלא הכרתם קודם לכן.

 

מגב הפלא לניקוי חלונות כפולים - יש לכם בבית חלונות כפולים? עד כה מה שעשיתם זה לפרק את החלונות לנקות ולייבש ורק לאחר מכן להרכיב? שמתם לב שמדובר גם בחלונות כבדים במיוחד? כעת ניתן לנקות את החלונות משני הצדדים עם מנקה חלונות ייחודי- מגב הפלא המשמש לניקוי חלונות כפולים בעל מגנטים חזקים אשר מתאימים במיוחד לחלונות מסוג זה. המגב מאפשר שטיפה וניגוב בו זמנית משני הצדדים ללא הצורך בלפרק את החלון מהמקום או לנסות להגיע אל הצד השני בדרכים לא נוחות. 

 

מגב הפלא לניקוי מרפסת שמש מוצר זה מיוצר בישראל בתהליך אשר מבטיח איכות גבוהה במיוחד, המאפשרת שימוש לאורך זמן רב. מגב פלא זה מיועד לניקוי מרפסות שמש, בעל מגנט חזק אשר מתאים לזכוכית עבה של החלון במרפסת שמש. המגב מבצע שטיפה וניגוב משני הצדדים בו זמנית. ניקוי המרפסת באמצעות מגב הפלא מאפשר ניקוי מהיר תוך דקות ספורות ותוצאות טובות לאורך זמן.