שירות לקוחות

מנדולינה

מנדולינה

כשמדובר בבישול, ישנה עובדה המוסכמת פחות או יותר על ידי כולם – החלק הכי פחות מהנה בתהליך הוא הכנת המרכיבים מראש, הכנה הכוללת משימות מעיקות כמו קילוף, חיתוך וקיצוץ ירקות. אולי זה חיתוך הבצל שתמיד יגרום לך לבכות, קולפן שחוק שהופך כל תבשיל תפוחי אדמה לסיוט או פשוט קרש חיתוך ישן ומלוכלך שכבר חייבים לזרוק. נמאס לכם מהמאבק התמידי בירקות, בקרש ובסכין? ובכן, אתם יכולים להפסיק אותו מייד באמצעות המכשיר החדש ששינה את עולם הבישול הביתי – מנדולינה. מנדולינה לחיתוך ירקות הכניסה למטבח פתרון קל, פשוט, אלגנטי ונקי. פתרון זה לא רק משנה את חוויית הבישול, אלא גם משדרג אותה, בזכות מנות מדויקות יותר, הכנה מהירה יותר ושימוש בטוח יותר.

 

מקצרים את הדרך לקיצוץ

הגיע הזמן לכבוש את המטבח בלי דמעות מיותרות – באמצעות פטנט מדהים לחיתוך ירקות שהוא חוויה קולינרית בפני עצמה. מנדולינה לחיתוך ירקות תשנה את המטבח שלכם לתמיד. ראשית, היא תחסוך לכם המון, המון זמן במהלך הבישול עצמו, משום שהיא מאפשרת לחתוך הרבה ירקות בזמן קצר ובצורה מדויקת ביותר. שנית, היא בטוחה יותר ושומרת את הידיים שלכם רחוק מהסכין ואת העיניים שלכם רחוק מהבצל.לא משנה כמה אוהבים לבשל, אף אחד לא באמת נהנה מהחלק של החיתוך והקיצוץ, ולכן המנדולינה היא קונצנזוס בקרב שפים מקצועיים וטבחים חובבים גם יחד. מדובר בכלי המנצל היטב את יתרונות העידן הטכנולוגי, לא פחות ממיקסר משוכלל או מאביזרי מטבח אחרים. הוא אומנם קטן, אבל מעוצב באופן מושלם ובעל מנגנון מתקדם – זהו קוצץ הירקות המודרני שהופך את חוויית הבישול ליעילה ולמהנה הרבה יותר.

 

איזו מנדולינה מתאימה לי?

אז מהי בעצם מנדולינה, ומהם ההבדלים בין הדגמים השונים? המנדולינות שלנו בפיצפקעס הן מבית בורנר, מותג גרמני המוכר באיכותו חסרת הפשרות. מדובר בכלי חיתוך איכותי ועמיד שמגיע במגוון של גרסאות, כאשר כל דגם מותאם לשימוש אחר במטבח – החל בחיתוך לצורות וכלה בחיתוך חשמלי.כאמור, ישנם מגוון של דגמים בעולם המנדולינות, הנכנסים לכל משבצת שצריך במטבח. אז איך בוחרים את המנדולינה הראשונה שלכם? נתמקד כאן בשלושה דגמים מובילים המהווים תוספת חיונית לכל מטבח. אולי אתם "מסתדרים" היום בלעדיה, אבל לאחר שתכניסו את המנדולינה למטבח – לא תבינו כיצד חייתם בלעדיה לפני כן.

 

מנדולינה לחיתוך ג'וליאנים או לחיתוך צורות

מדובר באחד הדגמים הבסיסיים והמעולים ביותר. זה מכשיר חיתוך ידני, אבל אל תתנו למראה הפשוט שלו להטעות אתכם; מדובר במכשיר חיתוך חד כתער המתאים במיוחד לחיתוך גזר, קישוא, מלפפון, צנון, סלק, או כל ירק אחר שרוצים לקבל ממנו "שערות דקות" או קישוטי ירקות כמו "וואפל" או "גלים". נוח לסלט, לנודלס, ולקישוטי מנה. הסכינים השונים משמשים לחיתוך בעוביים שונים – גפרורים בעובי 5 מ"מ, 3.5 מ"מ, 2.5 מ"מ ורסק.

 

מנדולינה בורנר V5

מדובר בדגם הדגל של חברת בורנר ולדגם החדיש ביותר מטעם היצרנית. מנדולינה V5 מתאימה לחיתוך של כל סוגי הירקות והפירות. היא מצוידת בסכיני נירוסטה מושחזים בלייזר, הנשארים חדים מאוד במשך שנים. מנדולינה V5 מאפשרת מגוון של סוגי חיתוך, כולל פרוסות בעוביים שונים, קוביות ורצועות. היא מסוגלת לחתוך פירות קשים ורכים, ומאפשרת חוויית חיתוך קלה ובטוחה במיוחד.

 

מנדולינה חשמלית

קוצץ ירקות חשמלי הוא באמת הדרך לקצר את הזמן במטבח כמה שיותר. אם אתם נוהגים לבשל עבור הרבה אנשים, המנדולינה החשמלית אידיאלית בשבילכם. בזכות מנוע עוצמתי וחסכוני ופונקציות של גירוד, חיתוך וקילוף, אין מנה שלא תוכלו להכין באמצעות המכשיר הזה, ובקלי קלות.