שירות לקוחות

אביזרי אמבטיה ללא קידוח

אביזרי אמבטיה ללא קידוח

אנשים שהתברכו בידי זהב יכולים באמצעות מקדחה או מברגה להתקין מדפים, אבל מה עושה מי שלא רוצה לעבוד קשה? ברור כי בעזרת מברגה אפשר לתלות תמונות על הקיר או להתקין מתקנים לנייר טואלט באמבטיה או בחדר השירותים. אך האם אתם רוצים לטרוח ולעבוד קשה ובכלל – האם זה תמיד רעיון טוב לקדוח או לעשות חורים בקירות? אם אתם רוצים להכיר פטנטים לבית ומגוון מוצרים לתליה בלי שצריך להשתמש בברגים, בלי שצריך לקדוח חורים בקירות, אתם מוזמנים לפיצ'פקעס. פיצ'פקעס, פשוט לקנות נכון פתרונות לבית ומגוון מוצרים שהופכים את החיים לקלים (והפעם נתמקד במיוחד באביזרים לאמבטיה).

 

מי צריך להזמין "הנדימן" כדי לתלות מדף במקלחת?

בין מגוון המוצרים והפטנטים מבית פיצ'פקעס תוכלו למצוא כל מיני אביזרי אמבטיה שנחוצים בכל בית. ישנם הרבה מאוד פתרונות מסוג זה, בחנויות לכלי בית ובחנויות באינטרנט, אך כאן ישנו ייחוד שאין רבים כמותו. כאן מדובר באביזרים וכל מיני מוצרים שקל להתקין ללא עזרה, ללא צורך בכלי עבודה. אם עד עכשיו הייתם צריכים להזמין הנדימן או שיפוצניק שיעזור בכל דבר, אין ספק כי מתקני תלייה וקולבים ללא צורך לקדוח חורים בקיר פותרים אתכם מהצורך להזמין הנדימן. כשיש מדף למקלחת שאפשר להתקין מהיר ובלי קידוח, הכל הרבה יותר פשוט!

 

שפרו את חדר הרחצה, בלי לקדוח את הקיר

מהיום, כבר לא צריך לקדוח את הקיר בכדי להתקין כל מיני פטנטים הנחוצים לכולנו בחדר הרחצה. מה בדיוק אנו מציעים בעניין זה? אם אתם עוברים לבית חדש או משפצים את המקלחת, תוכלו להכניס מתקן לנייר טואלט שמוצמד אל הקיר בלי ברגים שצריך לקדוח ובלי שצריך לסכן את הקרמיקה. צריכים מדפים לאמבטיה, שניתן לשים עליהם כל מה שנחוץ, סבונים, מוצרי טואלטיקה, מוצרי היגיינה או מגבות מקפלות? אצלנו תוכלו למצוא מדפי מקלחת ללא קידוח – קל ופשוט לקנות ולמקם חיש קל. צריכים מתלה למגבות, גם יפה וגם נוח לחיבור אל הקיר? גם אותו תוכלו למצוא אצלנו, בלי צורך במקדחה, בלי מברגה, בלי התקנה מסובכת. הקיר נשאר חלק ואתם תהיו מרוצים.!

 

רעיון שמתאים לחנוכת בית

המוצרים שלנו יכולים להתאים גם לכם – אם אתם עוברים לדירה חדשה או מחפשים מתנה לחברים, שעורכים חנוכת בית. המוצרים שלנו מתאימים לצעירים שאין להם זמן להתעסק בקידוחים וגם למבוגרים שרוצים יותר פשוטת ויותר קלות בהתקנה ובהרכבה. בעזרת המוצרים השונים שאנו מציעים, כבר לא צריך לעשות חורים כדי לתלות מתקני תליה ומדפים. חוץ מזה, אנו מעניקים שירות לקוחות מסביב לשעון, תוכלו לסמוך עלינו גם עם משלוחים מהירים ומוצרים טובים, עם אחריות. שירות אדיב ומוצרים מעולים – על כך אנו תמיד מקפידים.!

 

עסק משפחתי שמשקיע בלקוח

כשאתם פונים לפיצ'פקעס, אתם לא מגיעים לעסק שמרוחק מלקוחותיו, נהפוך הוא. העסק שלנו הוא עסק משפחתי שהחל בייצור מוצרים ייחודיים ופטנטים. הייצור נעשה בארץ והקשר עם הלקוח חשוב לנו מאוד. גם כשהרחבנו את מעגל המוצרים והתחלנו לייבא פטנטים מחו"ל, הגישה שלנו נשארה בעינה. אנו תמיד שואפים לייבא מוצרים בעלי ערך מוסף, מוצרי איכות. ואנו מקפידים להעניק אחריות ושירות לכל המוצרים שאנו משווקים. כפי שאנו מצפים לקבל שירות, אנו גם אוהבים לתת שירות. אנחנו מקפידים לעשות כל מה שצריך כדי שהלקוח יהיה מרוצה – אם זה סטודנט שגר ביחידת דיור או שזה זוג שהתחתן וקנה דירה, אם זה משפחה וותיקה שרוצה לשדרג את הבית או פנסיונר שרוצה מתקן לנייר טואלט בלי לקדוח חורים, הכל פשוט וקל.