שירות לקוחות

בלוג

 1. ניקוי חלונות לא רק למקצוענים

  האבק שנצבר בחלק החיצוני של החלון והלכלוך בחלק הפנימי, דורשים תחזוקה תקופתית וניקיון מידי כחודשיים. על מנת שזה יעשה, תמיד שואלים מי יפרק את החלונות כדי שהיו נקיים ? בין היתר עולה השאלה : אולי כדאי להזמין ניקוי חלונות מקצועי ? (ניקיון אחת לחודשיים כאמור - היינו לפחות שש פעמים בשנה). אבל מה אם היה לכם פתרון שתוכלו לנקות את החלון בכל זמן שתרצו אפילו בכל יום ? רוצים לדעת איך

  קרא עוד
 2. ניקוי מרפסת שמש זו משימה קלה ומהירה

  בעזרתם של אילו חומרים רצוי לבצע ניקוי מרפסת שמש? מדוע כדאי  להשתמש בחומרים כחול לבן? ומי עוד לא שמע על מגב הפלא תוצרת  ישראל?

  קרא עוד
 3. מנקה חלונות רובוטי לעומת מנקה חלונות מגנטי

  ניקוי חלונות הוא פרוצדורה לא פשוטה בכלל גם אם גרים בקומת הקרקע, ובטח, ובטח כאשר מתגוררים בקומה מאוד גבוהה. החלטנו לבדוק כיצד כל אחד ממנקי החלונות האלה עובד, מה היתרונות והחסרונות שלהם, מה מחירם ובסופו של דבר – איזה מהם מבצע את העבודה טוב יותר.

  קרא עוד
 4. איך זה לבשל עם סירים אינדוקציה?

  בישול בסירים אינדוקציה מבוסס על העברת אנרגיה מגנטית המאפשרת דרך מהירה ויעילה לבישול, זאת במקום להבה או אלמנט חשמלי. חימום מהיר יותר וקיצור זמן בישול, שליטה יעילה וקלה בטמפרטורה, אי התחממות ידיות הסירים אלו ועוד מבססים את השימוש בכיריים אינדוקציה לדרך מהפכנית ליותר ויותר פופולרי במגוון של מטבחים בבית

  קרא עוד
 5. רעיונות וטיפים לשטיפת הרצפה

  אז ישבנו עם מספר לקוחות ושאלנו אותם איזה רעיונות וטיפים יש להם לשטיפת הרצפה. כמובן שלכל אחד ואחת היום כ"שבעים" הצעות שונות ומתוך הים של ההצעות הנה כמה מבין המובילים ששמענו!!! 

  קרא עוד
 6. מתנות מקוריות לעובדים

  כל בית עסק וחברה המכירים בחשיבות ההון האנושי שלהם, מספקים מתנות לעובדים בחגי ישראל. מתנה לעובד יכולה להיות סלסלת שי מפנקת כמארז מוצרי קוסמטיקה או מארז מתוק מפנק. אבל מה דעתכם על מתנות מקוריות לעובדים, כאלו שיעלו חיוך גדול וייזכרו כהשקעה מצד בית העסק?

  קרא עוד
 7. מתנות לילדים – כל דבר שאינו דיגיטלי

  מתנות לילדים מהוות אתגר בפני עצמו, במיוחד אם המטרה שלנו היא להרחיק אותם מאינסוף השעות שהם מבלים מול המחשב והטלוויזיה.

  קרא עוד
 8. פינוק לגוף – מתנות גם שימושיות וגם פינוק לגוף

  בואו נודה באמת, פינוק טוב הוא פינוק לגוף, כי כשהגוף רגוע גם הנפש נינוחה ואפשר לראות שיפור משמעותי באיכות החיים. לכן, אם אתם מחפשים לפנק את האישה שלכם, מכל סיבה שהיא, בין אם יום הולדת, יום נישואין או סתם כדי להראות שאתם אוהבים, למה ללכת על מתנה טריוויאלית כשאפשר להעניק לה חוויה מפנקת וייחודית?

  קרא עוד
 9. סירים בציפוי אבן שיש – לבשל בריא

  מה היתרונות בסירים בציפוי אבן שיש? מה הקשר בין סירים אלו לבין בריאות מרבית? מאז ומתמיד היה קשר ישיר בין הסיר שבו אתם מבשלים לבין הטעם המתקבל. הסבתות יודעות להגיד שככל שהסיר כבד יותר והאש קרובה ומתפזרת לתחתית באופן אחיד, כך טעמו של האוכל שלכם יהיה שונה מאשר בישול בסיר אחר.

  קרא עוד
 10. מנדולינה לחיתוך ירקות

  האם יש פטנטים לחיתוך ירקות שיכולים לחתוך גם את פרק הזמן הדרוך לקיצוץ? איך אפשר להקל על תהליך הכנת הארוחות בבית, באופן משמעותי? כיצד להפוך את השהות במטבח לחוויה? אילו פטנטים חדשים קיימים בתחום חיתוך הירקות?

  קרא עוד
דף