עיצובים לבית

עיצובים לבית

מעוניינים להוסיף טאץ' עיצוב לבית – כיצד תעשו זאת? היכן ניתן למצוא עיצובים מקוריים לבית?

 

אין זה סוד כי הבית משקף את האנשים הגרים בתוכו, לכן עיצוב פנים הוא תחום אשר צבר תאוצה עם השנים. בדומה לתחומי עיצוב אחרים, גם עיצוב פנים הבית, הוא תחום דינמי הנתון לשינויים של רוח התקופה ולכן, גם אם עיצבתם את הבית לפרטי פרטים, יכול להיות, שבחלוף השנים, הבית שלכם יהפוך קצת לפחות עדכני. איך ניתן להוסיף עיצובים לבית , שיעשו את ההבדל מבלי להוציא סכום כסף נכבד על שיפוצים? לנו בפיצ'פקעס יש בדיוק את מה שאתם צריכים.

 

מהפכה בעולם הדלתות

 

דלתות הן הכניסה הרשמית לבית ולכן הן אלו שמקדמות את פניהם של האורחים. כידוע, ההשקעה בדלתות יכולה להיות השקעה לא מבוטלת, ולא כולם מעוניינים להשקיע בדלת בסדר גודל אסטרונומי של תקציב. לכן, אם אתם רוצים לתת את הטון ולשדרג את הדלת, לנו פתרון ייחודי עבורכם – מגנט לחידוש הדלת בדגמים ובצבעים שונים. כן אתם לא מדמיינים, זה אמיתי! יותר לא צריך להשקיע סכומים אסטרונומיים בדלתות כניסה, כאפשר להצטרף למהפכת העיצובים לבית וליהנות מדגמים נבחרים של מגנטים לעיצוב הדלת במגוון דגמים עדכניים ואופנתיים. בעזרת מגנטים לדלת הבית, תוכלו לשוות לכניסה של הבית איזה מראה שאתם רוצים, מראה בסגנון כפרי, מראה בסגנון וינטאז' כמו גם מראה עכשווי.

 

מוצר יפה וגם סולארי

 

גינה מושקעת היא הדרך האולטימטיבית ליהנות מהשהות בחוץ, אולם בערב, השמש שוקעת והחושך יורד ועל מנת לשבת בחצר, צריך להעביר חוטי חשמל, לחבר מנורות בחוץ, ובקיצור המון כאב ראש. אצלנו בפיצ'פקעס תמצאו מגוון פתרונות יצירתיים לתאורה בחוץ, אשר לא דורשים מכם כל מאמץ, הם כבר מתוכננים לדעת מה עליהם לעשות. תחום העיצובים לבית מעולם לא היה יותר ירוק, באתר שלנו, מגוון מנורות סולאריות לגינה בעיצובים מקסימים, גם יפות וגם חסכוניות. כל מה שעליכם לעשות הוא, להציב אותן בחוץ, הן נטענות מאנרגיית השמש החמה, ובלילה, יאירו בכוחות עצמן ואף יחליפו צבעים ויספקו לכם אווירה נעימה קסומה.

תאורה סולרית אידיאלית גם במידה ויש לכם בריכה בגינה ואתם מעוניינים להוסיף לה אלמנט עיצובי מרשים, בעת אירוח או סתם בזמן השהייה בחוץ. אצלנו תוכלו להשיג כדור סולארי צף ועמיד בפני מים, אשר פועל באופן אוטומטי עם רדת החשיכה.

אז למה לכם להשקיע הון עתק בעיצובים לבית כשאתם יכולים לשדרג את המראה שלו על ידי מגוון מוצרים של פיצ'פקעס? גלשו לאתר לקטגוריית עיצובים לבית , ובחרו את המוצר הייחודי לבית שלכם.