אודות פיצפקעס לקנות נכון

 

אתר המכירות "פיצ'פקעס ברשת" הוקם לאחר 30 שנות וותק וניסיון בשיווק ובמכירות בישראל.

לאור ההתקדמות והפיתוח בשוק הישראלי בתחום השיווק הישיר, משמשת חברתינו כעוגן וצומת מרכזית בתחום מוצרי הנוחות לבית ולמטבח, פטנטים, מוצרי פנאי ומוצרי חשמל ועוד. הניסיון הרב שנצבר במשך השנים וכן היקפי המכירות הגדולים ושיטת השיווק הישיר מאפשרים לנו לחסוך בעלויות ולהציע מוצרים מובילים במחירים נמוכים באופן משמעותי ממחירי החנויות.

חברתינו משווקת מגוון רחב של מוצרים, בעלת תמחור תחרותי, מצויינות בשירות תוך הקפדה על אספקה מהירה ושירות יעיל. כל אלה ועוד הופכים אותנו לחברה איכותית בכל הקשור לשירות ואמינות בתחום השיווק הישיר.

חברת מור-דיל מוצרי צריכה ופטנטים, הינה חברה המפעילה את אתר המכירות "פיצ'פקעס ברשת". אתר זה מאפשר לגולשים לבצע קניה מקוונת ומאובטחת, בצורה נוחה, פשוטה, ידידותית וישירה ללא פערי תיווך. ניתן למצוא אצלנו באתר מגוון גדול של מוצרים המוצעים למכירה, מתחומים שונים כגון פטנטים ייחודיים, מוצרי נוחות לבית ולמטבח, מוצרי אלקטורניקה וחשמל, מצורי ספורט ועוד. הקניה באתר נעשית על פי שיטות המכירה המקובלות בישראל. הקניה ב"פיצ'פקעס ברשת" מבוצעת בסביבה מאובטחת תוך שימוש בפרוטוקול SSL המערבל את הנתונים בזמן אמת.

חברת מור-דיל משווקת את מוצריה בנקודות מכירה הנמצאות במרכזי קניות, קניונים, שווקים מרכזים וירידים הפזורים בארץ. בנקודות המכירה ניתן לצפות בהדגמה של חלק מהמוצרים הקיימים באתר. לקוח המעוניין לצפות בהדגמה של המוצר, מוזמן ליצור קשר דרך האתר ויופנה לנקודת המכירה הקרובה.

 

 

 

אנו מאמינים כי שירות הוגן ומתן מענה לצרכי הלקוח הינם הכרחיים בהתנהלותה של חברה המכבדת את עצמה. לפיכך אנו מתחייבים לספק את המוצר המדוייק שרכשתם תוך מתן שירות אדיב ומקצועי. במידה ותתחרטו ותבקשו לבטל את העיסקה, תוכלו לקבל את מלוא כספכם בחזרה בתאם לתקנון המופיע באתר.

מתחייבים למסחר הוגן

אנו מכירים בכך שמסחר הוגן הוא מאבני היסוד של אתר קניות. לפיכך אנו מתחייבים ליצירת הזדמנות שווה לכולם, שקיפות ואחריות, מחירים הוגנים, שיווין מיגדרי ושמירה על הסביבה. בשיטת הסחר ההוגן המסחר מתנהל ללא פערי תיווך של תאגיד כזה או אחר.

מתחייבים לגילוי נאות

אנו מתחייבים להציג בפניכם בכל מכירה את כל המידע המהותי והרלוונטי אודות המוצר, וזאת בכדי לאפשר לכם לבצע רכישה נבונה ומושכלת

מתחייבים לקניה מאובטחת

כאשר אתם מבצעים רכישה ב"פיצ'פקעס ברשת, אתם מצטרפים לאלפי לקוחות שכבר ביצעו הזמנות מאובטחות באתר. המידע שתמסרו לנו מאובטח בפרוטוקול מוצפן אשר אינו מאפשר לגולשים אחרים לצפות בפרטים שאתם מעבירים לנו. המידע שנמסר לנו על ידכם נשמר בשרת מאובטח ומוצפן המאפשר לכם רכישה בראש שקט.

מתחייבים לשמירת פרטיות

אנו מתחייבים לשמור על המידע שיימסר לנו בצורה מאובטחת. כמו כן אנו מתחייבים שלא למסור או להעביר מידע הקיים אצלנו לגורמים אחרים, למעט חברות האשראי, אשר להן יועבר המידע הנדרש לצורך ביצוע ההזמנות באתר.

 

כתובתנו

מור-דיל המרכז הישראלי לפטנטים, שד' המעפילים 33, תל אביב-יפו מיקוד 61092 טלפון: 077-300-2072 פקס: 153-77-300-2072