שירות לקוחות

אודות פיצפקעס לקנות נכון

פיצ'פקעס

פיצ'פקעס היא מילה ביידיש שמשמעה פרטים קטנים ולכאורה חסרי חשיבות. אבל בחיים כמו בפתגם הידוע אלוהים טמון בפרטים הקטנים והם אלו שעושים את ההבדל הגדול.

המוצרים שעושים את החיים הרבה יותר קלים

פיצ'פקעס כיום הם מוצרים שימושיים כמו פתרונות אחסון שונים, מוצרי נוחות, אביזרים ומוצרים לניקוי הבית, אביזרים למטבח, מתנות, פטנטים, מוצרים בתחום הפנאי, הספורט, האלקטרוניקה והחשמל וכל מה שעושה את החיים של כולנו הרבה יותר קלים. מכיוון שמדובר בפריטים שימושיים אין שום סיבה לשלם עליהם ביוקר. כיום הודות לפלאי הטכנולוגיה ניתן לרכוש פיצ'פקעס במחירים זולים שמבוססים על שיווק ישיר, על קנייה סיטונאית בכמויות ובמלאים גדולים ועל ידע מקצועי שנצבר במשך שנים רבות.

מוצרים קטנים – חוויה גדולה

רכישה זו מאפשרת לכם ליהנות לא רק מתמחור איכותי, אלא גם משירות מצוין, מזמני אספקה מהירים וכמובן ממוצרים איכותיים ואמינים. יתרה מזאת – באתר פיצ'יפקעס תוכלו ליהנות גם ממשק נוח, פשוט וידידותי שיהפוך את הרכישה של מוצרים קטנים לחוויה אחת גדולה. ממשק זה מאפשר לכם הלקוחות להכיר את המוצרים מקרוב, כולל כל המידע המהותי והרלוונטי ואפשרות להשוואת מחירים. ממשק זה נוצר מתוך הבנה ששקיפות היא תנאי הכרחי לצורך ביצוע רכישה מושכלת וחכמה. נוסף לרשותכם עומדת אפשרות לחיפוש מתקדם שבה אתם מגדירים את מחיר המוצר, שם היצרן, צבע המוצר וקהל היעד. לגבי כל מוצר תוכלו גם לדעת מה חשבו עליו לקוחות קודמים, למשל את מידת שביעות רצונם מהמוצר עצמו ומחוויית הקנייה כולה. ניתן לצפות בהדגמה של חלק ממוצרי האתר בחנות שלנו בתל אביב. כך אתם מבטיחים שהמוצרים שאתם קונים אינם מסוג "חתול בשק". בנוסף, במידה ותתחרטו תמיד תוכלו לקבל את כספכם חזרה בכפוף לתקנון, למשל מוצר שנקנה באינטרנט ניתן להחזיר בחנות בתל אביב ולקבל את מלוא הסכום בחזרה.

רכישה באמצעות האתר

רכישה של מוצרים שונים באמצעות אתר פיצ'פקעס מאפשרת לכם ליהנות מקנייה מקוונת ומאובטחת, הן באמצעות כרטיסי אשראי והן באמצעות פייפאל. קנייה זו נעשית באמצעות פרוטוקול מוצפן שמבטיח שהפרטים שלכם לא יועברו לאיש מלבד חברת האשראי. בנוסף, המידע האישי שלכם נשמר בשרת מאובטח ומוצפן של האתר והסליקה היא חיצונית, כלומר נעשית בדף תשלום חיצוני שמאובטח בתקן הסליקה המתקדם ביותר בעולם. אנחנו פה לרשותכם 24/7 באתר שמשנה את חוקי המשחק. הצטרפו לאלפי לקוחות שגילו שאפשר לקנות נכון ולהיווכח בעצמכם שגם לפיצ'פקעס מגיע יחס מלכותי.

כתובתנו

פיצ'פקעס לקנות נכון, שד' המעפילים 36 ( פינת לה גרדיה 23), תל אביב-יפו מיקוד 61092 טלפון שרות ומרכז הזמנות: 077-300-2072

 לשירות לקוחות בוואטסאפ, לחצ/י כאן!