סירים ומחבתות


 

הגיע הרגע שאתם צריכים להחליף את הסירים בבית ולא יודעים איזה סירים לקנות?

מחפשים מתנה לקרוב וגיליתם שסיר או מחבת הם ישמחו לקבל? כמה פעמים רציתם להכין חביתה קטנה לסנדוויץ' או לארוחת בוקר מפנקת ובסוף לא הכנתם כי אין לכם את המחבת הקטנה שאפשר להכין איתה חביתה?

אז ריכזנו עבורכם את הסדרה המושלמת של סירים ומחבתות איתם תוכלו להגשים לעצמכם את כל החלומות!!!

סדרות הסירים והמחבתות של גרניטו בהמלצת השף אבי ביטון הם הכלים הכי שימושיים במטבח אשר יהפכו להיות חלק מהשימוש היומיומי שלכם, יציקת האלומיניום וציפוי אבן השיש מפזרים את החום בצורה שווה ובכך הופכים את הבישול והטיגון דל שומן ועוזרים לכם לשמור על הבריאות. בעזרתם תכלו לבשל בישולים בריאים יותר וכמובן ולא פחות חשוב ניתנים לניקוי בקלות ללא צורך בשפשוף. הכל הודות לטכנולוגיה המתקדם שמייצרת אותם.

סדרת הסירים והמחבתות עם תחתית אינדוקציה למעשה מאפשרות לכם להשתמש בכל סוגי הכיריים שיש, גז, חשמל, הלוגן וכמובן אינדוקציה. השיטה החדשנית של האינדוקציה מאפשר להכין בישולים בזמן מהיר יותר בטיחותי יותר, נקי יותר, בסביבה נעימה יותר ולבסוף גם זול יותר על פני כל שאר סוגי הכיריים שיש

סדרת הסירים והמחבתות בהמלצת השף אבי ביטון עשויים מיציקת אלומיניום איכותית כך שדופן ותחתית הסיר עבים, דבר המבטיח פיזור חום אחיד ושמירה על חום התבשיל לאורך זמן. תחתית הסירים מתאימה לכל סוגי הכיריים, כולל אינדוקציה (בישול מגנטי) הנחשבת למילה האחרונה בתחום הבישול בכיריים. הסירים מגיעים עם ידיות סיליקון הניתנות להסרה ולכן ניתן להכניס את הסירים לתנור עד לחום של 230°.